Sal-trans; transport Mysłowice; usługi transportowe; przewóz materiałów


Prejsť na obsah

Hlavné menu:


O firmie


Jesteśmy firmą świadczącą usługi transportowe działającą na rynku krajowym i międzynarodowym od 1997 roku. Specjalizujemy się w transporcie ładunków masowych, drobnicowych oraz sypkich. Ładunki przewozimy w trybie ekspresowym oraz normalnym. W zakres naszej oferty wchodzą wszelkiego rodzaju przewozy towarów w tym przeprowadzki, transport pojazdów osobowych, ciężarowych i budowlanych na terenie Polski oraz całej Unii Europejskiej.

Nasze usługi świadczymy zarówno dla podmiotów gospodarczych jak również dla osób prywatnych. Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy nasi klienci byli zawsze zadowoleni z współpracy z naszą firmą i mieli pewność, że usługi, które dla nich świadczymy są na najwyższym poziomie.

Do transportu używamy samochodów dostawczych i ciężarowych o ładownościach od 500 kg, 1t, 1,5t, 2,5t, 6t, 8t, 12t do 24t. Oferujemy transport ładunków przestrzennych do 120 m3. Posiadamy samochody osobowe, osobowo-ciężarowe, ciężarowe, ciągniki siodłowe, pomoc drogową samochodów osobowych, pomoc drogową samochodów dostawczych i ciężarowych, wywrotki z żurawiami przenośnymi (HDS), różnego rodzaju naczepy (samowyładowcze, plandekowe, niskopodwoziowe). Wszystkie pojazdy są bieżąco serwisowane, wyposażone w GPS oraz radio CB i telefon komórkowy. W każdej chwili mamy łączność z naszymi kierowcami, odbiorca zawsze wie gdzie jest jego ładunek i kiedy może się go spodziewać.Zajmujemy sie także transportem osób, szczególnie obsługą wesel i ślubów. Do Państwa dyspozycji proponujemy wynajem samochodów z kierowcami.

Wiemy jak niezwykle ważnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka jest ślub i wesele. Wiemy ile potrzeba energii i włożonego serca aby dobrze się do nich przygotować. Wiele młodych par ma problem nie tylko z wyborem samochodu do ślubu, ale także z dekoracją samochodu na ślub. Mamy nadzieję, że potrawimy sprostać wymogom Młodych Par.


Wszyscy korzystający z naszych usług mogą liczyć na miłą i profesjonalną obsługę oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia.

SAL - TRANS | O firmie | Oferta | Tabor | Kontakt | Mapa stron


SAL - TRANS 41-400 Mysłowice ul.Stawowa 8 tel./fax +48 32 317 83 20 | biuro@saltrans.com.pl

Naspäť na obsah | Späť na hlavné menu